KURUMSAL


Antalya’da rüya gibi bir tatil geçirmek isterseniz Adrasan sizin için doğru yer olabilir. Mavi denizi, yeşil ormanı ve turunç bahçeleri ile meşhur olan bu yer kendine hayran bıraktıracak bir güzelliktedir. Ayrıca sit alanı olmasından dolayı da bu bölge büyük yapılara ev sahipliği yapmaz. Bu sebeple sahil muhteşem bir görüntüye sahiptir. Adrasan’da kumsal 2 km uzunluğa sahip olup her sene oldukça fazla turist ağırlamaktadır. Sığ bir denize sahip olduğundan çocuklar ve yüzmeyi yeni öğrenenler için de güvenli bir bölgedir.

Sahilde güneşlenip denizin tadını çıkarabileceğiniz gibi Adrasan Tur Teknesi ile eşsiz koyların birbirinden farklı güzelliklerine de tanık olabilirsiniz. Sürekli değişen muhteşem manzaranın tadını ister güneşlenerek ister yüzerek çıkarabilirsiniz. Özellikle Suluada koyuna geldiğinizde kendinizi cennette hissedeceksiniz. Akdeniz’in Maldivler’i olarak anılan Suluada’yı Bayram Kaptan eşliğinde keşfe çıkmaya hazır olun. Tekne turu rotamızda Suluada ve civar koyları ziyaret edeceğiz. Burada, birbirinden güzel koyların etrafında dolaşırken kendinizi bir peri masalında hissedebilirsiniz. Antalya’nın bu gizli cennetine tekne turu ile açılmak her şeye değecek.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve 3 yıllık deneyimli personelimiz ile siz değerli misafirlerimizi Antalya’ya bağlı Adrasan’ın doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz. Bayram Kaptan isimli, konforlu teknemizle Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Adrasan Suluada’ya günlük turlar düzenliyoruz. Turlarımızda yemek, meyve, çay ve bisküvi ikramlarımız mevcuttur. Türkiye’nin en güzel tatil cennetlerinden Adrasan ile ilgili detaylı bilgiyi web sitemizin ilgili kısmında bulabilirsiniz. Türkiye’nin Maldivleri Suluada’nın şifalı sularına ve daha bir çok doğal güzelliğe doğru eşsiz bir gezintiye çıkarıyoruz. Turlarımızda bir yandan eşsiz doğanın tadını çıkarırken bir yandan size sunduğumuz konforun eşliğinde ailenizle ve dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR


Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı uzun plajı ve koylarıyla ünlü bir tatil merkezidir.

Suluada’da herhangi bir otel veya konaklama merkezi bulunmaz. Hatta elektrik bile yoktur ve cep telefonları ile haberleşemezsiniz. Günlük tekne turları ile Adrasan koyundan Suluada’ya gidilebiliyor.

unun için Adrasan’da öncelikle gideceğiniz rotayı belirlemelisiniz. Günlük tur teknelerinin gittiği iki rota vardır. Koylar rotası ve Suluada rotası. Adrasan’da tavsiye edilen en iyi tekne turu Bayram Kaptan Gezi teknesi başta olmak üzere bir çok seçeneğiniz bulunmakta.

2020 yapımı olan teknemizde
1 adet WC,
1 adet Lavabo
1 adet Açık Duş bulunmaktadır. Denizde yüzerek teknemize çıkan yolcularımız için sürekli temiz şebeke suyu ile duş imkanı sağlanmaktadır. Geniş bir su deposuna sahip olan tur teknesinde sık sık duş alınabilmektedir.

Adrasan sahilinden hergün sabah 10:30’da günübirlik olarak düzenlediğimiz Suluada ve Koylar turuna katılmak için rezervasyon yaptırılabilmektedir. Özellikle yaz sezonunda yoğunluk nedeniyle rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Üstelik rezervasyon yaptırmak ücretsizdir.

Kalkışa 10 dakika kala müsait yer olması durumunda bile, bilet satışı yapılabilmektedir. Turu garantiye almak için mutlaka 1 gün öncesinden telefonla veya bilet ofisimizden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.
Not: Rezervasyon yaptıran müşterilerimiz kalkıştan minimum yarım saat önce rezervasyonlarını bilete çevirmek zorundadır.

Güçlü bir dizel motora sahip tur teknemiz ile 220 Volt elektrik üretilebilmektedir. Bu nedenle telefon ve fotoğraf makinesi gibi elektronik cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz. Tur teknemizde çalışan personel size bu konuda yardımcı olacaktır.